Партнерам

Партнерам
За більш ніж 10 років успішної роботи Golden Tile стала надійним партнером для провідних компаній в Україні і по всьому світу. Серед них - глобальні торговельні компанії, роздрібні мережі, провідні забудовники країни. Наше головне завдання - забезпечити їм безперебійне постачання продукції світового класу і якісний сервіс. Ми розвиваємося разом з нашими партнерами, і прагнемо будувати взаємовигідні довгострокові відносини.
Власна сировина

Краща у світі вогнетривка глина і польовий шпат власного видобутку

feature 02 Created with Sketch.
Високий рівень сервісу

Чітка логістика та технічна підтримка партнерів в будь-якій точці світу

Сучасний дизайн

Власна студія дизайну розробляє нові декори, рельєфи і поверхні

Контроль якості

Повний цикл виробництва і контроль на всіх стадіях - від видобутку до поставки

Наші партнери
image

Ми пройшли з Golden Tile довгий шлях, розвиваючи разом ринок керамічної плитки. За ці роки ми стали справжніми партнерами. Агромат оперативно реагує на зміну смаків і уподобань українських споживачів. І нам дуже важливо мати партнера, продукція якого задовольнить найвибагливішого покупця.

image
Оксана КабацийКомерційний директор Агромат
image

Для глобальної роздрібної компанії дуже важливо знайти постачальника, який не тільки забезпечить надійні поставки на локальному ринку, але і по всьому світу. При цьому ми хочемо бути впевнені в якості продукції і високих стандартах виробництва. І я рада, що компанія Golden Tile стала для нас таким надійним партнером - в Україні і по всьому світу.

image
Наталія ПряніковаКатегорійний менеджер Leroy Merlin
image

Будівельний роздріб в Україні зростає величезними темпами. Наш споживач стає більш вимогливим, він хоче доступну продукцію кращої якості. І перевагу віддає вітчизняному виробнику. Саме тому ми стільки років співпрацюємо з компанією Golden Tile. Для нас - це надійний партнер, запорука нашого успіху на багато років вперед.

image
Олег ШкаровськийДиректор напрямку "Покриття для підлоги"
image

Для великої роздрібної компанії, яка працює на ринку більше 20 років, дуже важливо знайти партнера, який не тільки забезпечить надійні поставки, але й буде йти разом з нами шляхом розвитку. При цьому ми маємо бути впевнені в якості продукції та високих стандартах виробництва. І я радий, що компанія Golden Tile стала для нас таким надійним стратегічним партнером.

image
Роман ПрацовнiкКомерцiйний Директор
image

Ми вже багато років працюємо на ринку, пропонуючи великий вибір матеріалів для якісного ремонту. За цей час ми встигли попрацювати з десятками виробників і постачальників, і відібрати тих, хто відповідає найвищим вимогам якості. У всіх магазинах нашої мережі, від Львова до Запоріжжя, від Києва до Одеси ми пропонуємо нашим клієнтам найкраще. З такими партнерами як Golden Tile, ми впевнені в успіху!

image
Володимир ТхоровськийДиректор ПП «Леополісбуд»
Наші бренди
image
image image Modern classic

Golden Tile - широка гама колекцій керамічної плитки для стін та підлоги. Різноманіття форматів, стилів і текстур в поєднанні з широким асортиментом декоративних елементів стають основою сучасного і індивідуального інтер'єру наших споживачів.

image
image image Indoor & outdoor

Brickstyle - морозостійкий керамограніт формату 250х60 для облицювання зовні і всередині приміщень. Новий технологічний погляд на обробку під цеглу. Надзвичайно низьке водопоглинання, висока морозостійкість, механічна міцність і привабливий зовнішній вигляд дозволяють його успішно використовувати як для облаштування фасадів, так і для дизайнерських інтер'єрних рішень.

image
image image Big sizes - Great opportunities

Terragres - керамограніт великих форматів з відмінними технічними характеристиками для широкої сфери застосування всередині і зовні приміщень. Вентильовані фасади, підлоги в комерційних і офісних приміщеннях, дизайнерське стеновое обробка - можливості використання керамограніта Terragres.

Ніколи раніше ми не освоювали нові ринки так інтенсивно”, - Валентин Шеветовський
Ніколи раніше ми не освоювали нові ринки так інтенсивно”, - Валентин Шеветовський

Засновник Golden Tile Ceramic Group розповів виданню “Бізнес” історію успішного виходу на глобальний ринок кераміки

Сучасний керамограніт від GOLDEN TILE - в житловому комплексі класу люкс
Сучасний керамограніт від GOLDEN TILE - в житловому комплексі класу люкс

Цілком природно, що в створенні проекту такого високого класу використовуються виключно високоякісні матеріали. Так, оздоблення в зовнішньому інтер'єрі Standard One, а також у внутрішніх використовується керамограніт з актуальних колекцій GOLDEN TILE.&