Про компанію
"Для мене Golden Tile - не просто компанія. Це справа всього мого життя. Це моя заповітна мрія: створити краще виробництво керамічної плитки. Виробництво, завдяки якому українська плитка стане номером один у всьому світі "Валентин Шеветовський,
засновник Golden Tile Ceramic Group
Founder
 1. Технологічність

  Повний цикл виробництва і краще в світі устаткування дозволяють нам контролювати якість продукції на кожному етапі

 2. Дизайн

  Власна студія дизайну розробляє унікальні декори і рішення, які користуються популярністю у всьому світі

 3. Традиції

  З часів Трипілля Україна славиться мистецтвом кераміки. Ми намагаємося зберегти цю спадщину

 4. Лідерство

  Сьогодні ми не тільки займаємо провідні позиції на внутрішньому ринку, але і поставляємо українську плитку в більш ніж 30 країн світу

 5. Відповідальність

  Ми віримо в те, що виробляти якісну продукцію можуть тільки професійні люди в комфортних умовах. Тому екологія, соціальний захист і розвиток громади - ключові завдання для нас


1936
1946
1949
1951
1956
1976
1981
1988
1991
1994
2005
2006
2007
2008
2012
2013
2016
2018
1936

Свою історію ХПЗ початок в важкі довоєнні роки. Підприємство було запроектовано Українським науково-дослідним інститутом ще в 1936 році. Будівництво заводу було майже закінчено до початку Великої вітчизняної війни, але в експлуатацію завод введений не був, так як всі кошти були спрямовані на оборону країни. Після визволення Харкова від німецько-фашистських окупантів виявилося, що завод фактично був повністю зруйнований.

1946

Саме цей рік вважається офіційною датою створення ХПЗ. Адже 1946 році неймовірними зусиллями харків'ян завод було піднято з руїн, добудовано і введено в експлуатацію.

Відповідно до наказу №75 від 01.03.1946 року Народного Комісаріату з будівництва підприємств важкої індустрії СРСР, 1 березня 1946 року була введена в експлуатацію перша черга Харківського комбінату з виробництва метлахськіх плиток, потужністю 200 тисяч м² в рік.

Завод почав випускати найнеобхідніше для народного господарства - керамічні плитки для підлог, санітарно-технічний фаянс, ізолятори.

1949

У 1949 році підприємство перевели на виробництво облицювальної кераміки для зовнішнього облицювання будівель. Харківській плиткою облицьовані унікальні споруди в Москві. У їх числі висотні будівлі на площах Смоленської і Повстання, університет на Ленінських горах, в Києві - Маріїнський палац і багато інших.

1951

На ХПЗ почалася модернізація: створювалися потужності по виробництву метлахськіх і облицювальних плиток.

1956

Завдяки модернізації обсяг виробництва плитки для підлоги на Харківському плитковому заводі досяг 2,5 млн. м2, а облицювальної - 1,1 млн. м2

1976

Обсяги виробництва росли, як і вимоги до якості. Щоб справлятися з новими викликами, на заводі приступили до нової масштабної реконструкції без зупинки основного виробництва. Роботи виконувалися поетапно, на 8 пускових комплексах.

1981

У період з 1976 по 1981 рік на заводі була проведена реконструкція виробництва плиток для підлоги, встановлено 6 поточно-конвеєрних ліній продуктивністю 800 тисяч м2 в рік, а також лінія по виробництву великорозмірних орнаментованих плиток продуктивністю 160 тисяч м2 в рік.

1988

В ході чергової модернізації, в період з 1983 по 1988 роки була проведена реконструкція виробництва облицювальних плиток з впровадженням поточно-конвеєрних ліній проектною потужністю 1 млн. М2 на рік. Підсумком реконструкції стало збільшення виробничої потужності заводу на 48%, підвищення продуктивності праці на 48,9%, зниження собівартості продукції на 15,5%.

1991

Введена в експлуатацію конвеєрна лінія СМК-450 по виробництву великорозмірної глазурованої плитки для внутрішнього облицювання стін.

1994

У вересні 1994 року плитковий завод з орендованого, по суті, ще державного підприємства перетворився на акціонерне товариство "Харківський плитковий завод". ХПЗ став сам собі господар - настав період ринкових перетворень і оновлень. З кожним роком не тільки збільшувався випуск продукції, але і росли вимоги до його якості.

2005

Продукція Харківського плиткового заводу нагороджувалася в таких престижних національних конкурсах як: "Кращий Вітчизняний товар року", "Ділова Україна", "Вища проба". У 2005 році завод став Лауреатом конкурсу "100 кращих виробників товарів України".

Тим часом ресурси і можливості підприємства вичерпувалися, адже у виробництві використовувалося обладнання, встановлене ще в кінці 80-х. Вихід зі становища можна було знайти тільки в докорінної реконструкції.

У вересні 2005 року, з приходом нових інвесторів, на модернізацію заводу були виділені значні кошти, завдяки цьому на якісно новий рівень піднялися всі стадії виробництва: підготовка сировини, виготовлення продукції, розробка дизайну, система контролю, менеджмент.

2006

У 2006 році придбано поточно-конвеєрна лінія італійської фірми SACMI з виробництва великорозмірних плиток для підлог і обладнання для нового масо-заготівельного відділення, продуктивністю 7000 м2 плитки на добу.

2007

Почалася комплексна модернізація, в рамках якої в 2007 році було введено в експлуатацію 4 нові лінії італійської фірми SACMI з щорічним потенціалом виробництва 10 млн. м2, дві нові високопродуктивні поточно-конвеєрні лінії з потенціалом 5 млн. м2, і одну лінію марки Kemaс для виробництва декору з потенціалом 0,5 млн. м2, дозволила значно збільшити обсяги та якість керамічної плитки.

На початок 2018 року загальна потужність виробництва ХПЗ становить до 16 млн. м2 готової продукції на рік, а після завершення комплексної модернізації зросте до 37 млн. м2. На підприємстві введена і функціонує система контролю якості, ефективність якої підтверджена сертифікатом ISO, що гарантує відповідність продукції, що випускається жорстким європейським стандартам.

З'явився доступ до добротного сировини з кар'єру білої глини в Донецькій області, який може забезпечувати виробництво ще не один десяток років.

Була створена керамічна група Golden Tile Ceramic Group, яка представляє вертикально інтегровану групу компаній, що забезпечують повний цикл виробництва і дистрибуції керамічної плитки.

2008

Створення "Golden Tile Ceramic Group", яка являє собою вертикально-інтегровану групу компаній, що забезпечують повний цикл виробництва і дистрибуції керамічної плитки.

2012

Підприємство налагодило власний випуск (єдиний в Україні!) Основного компонента для виготовлення глазурі - фрити, забезпечуючи стабільний контроль якості, а також зменшуючи собівартість кінцевої продукції.

2013

Встановлено обладнання для цифрового друку, що дозволило збільшити асортимент і поліпшити якість дизайнів. На сьогоднішній день сім з дев'яти ліній обладнані машинами цифрового друку, що дає можливість досягти більшої різноманітності графічного дизайну, більш стабільних тонів, найвищої різкості і глибини малюнка.

2016

На початку 2016 року був запущено 7-ю лінію з найсучаснішим обладнанням для випуску керамограніта великих форматів з виробничим потенціалом 3 млн м2.

2018

На початок 2018 року загальна потужність виробництва ХПЗ становила 16 млн. м2 готової продукції на рік, а після завершення комплексної модернізації зросте до 37 млн. м2. Це станеться з запуском двох нових сучасних ліній з виробництва керамограніта.

На підприємстві введена і функціонує система контролю якості, ефективність якої підтверджена сертифікатом ISO, що гарантує відповідність продукції, що випускається жорстким європейським стандартам.

Наші бренди

image
imageimageModern classic

Golden Tile - широка гама колекцій керамічної плитки для стін та підлоги. Різноманіття форматів, стилів і текстур в поєднанні з широким асортиментом декоративних елементів стають основою сучасного і індивідуального інтер'єру наших споживачів.

image
imageimageIndoor & outdoor

Brickstyle - морозостійкий керамограніт формату 250х60 для облицювання зовні і всередині приміщень. Новий технологічний погляд на обробку під цеглу. Надзвичайно низьке водопоглинання, висока морозостійкість, механічна міцність і привабливий зовнішній вигляд дозволяють його успішно використовувати як для облаштування фасадів, так і для дизайнерських інтер'єрних рішень.

image
imageimageBig sizes - Great opportunities

Terragres - керамограніт великих форматів з відмінними технічними характеристиками для широкої сфери застосування всередині і зовні приміщень. Вентильовані фасади, підлоги в комерційних і офісних приміщеннях, дизайнерське стеновое обробка - можливості використання керамограніта Terragres.


Власна сировина

Краща у світі вогнетривка глина і польовий шпат власного видобутку

feature 02Created with Sketch.
Високий рівень сервісу

Чітка логістика та технічна підтримка партнерів в будь-якій точці світу

Сучасний дизайн

Власна студія дизайну розробляє нові декори, рельєфи і поверхні

Контроль якості

Повний цикл виробництва і контроль на всіх стадіях - від видобутку до поставки


Про компанію
Наші співробітники

Співробітники - це основа успіху нашого бізнесу. У великій команді Golden Tile - ті, хто любить працювати, вболіває за якість своєї роботи, не боїться мріяти і готовий розвиватися разом з нами. І ми відповідаємо взаємністю, пропонуючи комфортні умови роботи, високі соціальні стандарти, навчання, а також кар'єрний ріст в Україні і за кордоном.

Від Харкова до Полонного, від Києва до Миролюбівки, від Лондона до Варшави - наших співробітників об'єднує прагнення зробити бренд «українська кераміка» глобальним стандартом якості.«Для професіонала важливо знайти не тільки гідне застосування своїм знанням та вмінням, а ще й достатньо масштабне завдання. Забезпечення контролю якості на найбільшому в країні виробництві керамічної плитки - завдання дуже масштабне. Саме тут, на ХПЗ, я можу проявити свої здібності і працювати в команді професіоналів»

Покроєва Яна
Покроєва ЯнаНачальник служби вхідного контролю ПрАТ «ХАРКІВСЬКИЙ ПЛИТКОВИЙ ЗАВОД»

«Як дівчина може очолювати одне з найбільших видобувних підприємств країни? За кілька років я пройшла шлях від бухгалтера до директора. Відкриті можливості - це одна з ключових цінностей Golden Tile. Кожен, хто хоче розвиватися, обов'язково буде винагороджений. І мій приклад - не поодинокий»

Угримова Олена Миколаївна
Угримова Олена МиколаївнаДиректор ТОВ «Шахтобуд»

«На ХПЗ я проходив практику, коли навчався в інституті. І зрозумів, що хочу працювати саме тут. По-перше, це найсучасніше обладнання, яке цікаво освоювати. По-друге, це професіонали, які знають, як робити найкращу в світі плитку. І саме тут мої знання і вміння гідно винагороджуються: я прийшов на позицію наладчика, а сьогодні керую виробничою лінією»

Володимир Бєлов
Володимир Бєловначальник виробництва керамограніту, фріт та глазурі ПрАТ «ХАРКІВСЬКИЙ ПЛИТКОВИЙ ЗАВОД»

«Golden Tile -великий міжнародний гравець. Продукцію групи купують в більш ніж 30 країнах світу. І це - цікавий виклик для будь-якого професіонала. Вихід на новий ринок - це боротьба в умовах жорсткої конкуренції. І можливість проявити свої найкращі якості. Саме такі завдання роблять з вас фахівця міжнародного класу»

Надія Алборова
Надія АлбороваДиректор ТОВ «ГОЛДЕН ТАЙЛ СХІД»