Kariera

Kariera
Golden Tile – jest to opowieść o sukcesie setek ludzi, którzy stali się częścią jednej wielkiej rodziny. Możesz przyjść na praktykę jeszcze studiując na uniwersytecie, a za kilka lat w zagranicznym biurze. Otwieramy ogromne możliwości tym, którzy są gotowi pracować i prowadzić cały departament. Lub po udanej pracy na Ukrainie, wspólnie z nami poprowadź nowy rozwój. Zostań częścią globalnego zespołu Golden Tile. Dołącz do nas!
Aktualne oferty pracy
  • menadżer Sprzedaży i Marketingu

    Vidkrit lishe dał wolne miejsce dla narodu ukraińskiego

  • Jakie umiejętności i zdolności są dla nas ważne:

    • Wyższa edukacja;
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata;
    • Znajomość metod i narzędzi analizy marketingowej i statystycznej;
    • Umiejętność pracy z dużą ilością informacji;
    • Zrozumienie procesów biznesowych i roli analityki w nich;
    • Fachowa znajomość Excel, Power Point - wymagana;
    • Znajomość angielskiego.

    Jakie zadania napotkasz:

    • Analiza rynku Ukrainy, Rosji, Polski i innych krajów;
    • Monitorowanie cen: regularne ceny i promocje;
    • Prowadzenie badań marketingowych;
    • Badanie rynku (ceny, działania konkurencji, preferencje konsumentów)
    • Analiza skuteczności działań promocyjnych firmy;
    • Analiza efektywności sprzętu komercyjnego;
    • Analiza zasięgu konkurencji i firm, analiza sprzedaży;
    • Tworzenie prezentacji wyników analiz;
    • Przeprowadzanie ankiet wśród klientów i konsumentów.

    Oferujemy:

    • obiecująca praca w stabilnej, międzynarodowej firmie;
    • zawsze terminowe i białe wynagrodzenie;
    • wygodne i nowoczesne biuro - 5 minut od stacji metra Berestejskaja;
    • oficjalne zatrudnienie i gwarancje socjalne (płatne urlopy, zwolnienia chorobowe);
    • standaryzowany dzień roboczy: pn-pt od 09:00 do 18:00;
    Wyślij swoje CV ze wskazaniem oczekiwanego poziomu wynagrodzenia na adres bella@goldentile.com.ua
    Otwarte możliwości to jedna z kluczowych wartości naszej firmy! Stwarzamy ogromne możliwości dla tych, którzy są gotowi do pracy i rozwoju z nami!

  • Przepraszamy, to stanowisko ważne tylko dla obywateli Ukrainy.